Ładowarka Tjep Gwoździarka 2G

clockclock

Ładowarka Tjep Gwoździarka to dodatkowa część do urządzeń do firmy TJEP. W ofercie posiadamy ładowarkę do gwoździarek gazowych TJEP drugiej generacji: TJEP: 34/105, 34/90 oraz narzędzia innych producentów, takich jak: Rawlplug (model WW90CH), B.Pro – modele: Woody, Hans, Hafter, Simpson, Betty itd..

199,00 zł brutto
161,79 zł netto

Najniższa cena produktu 199,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

O gwoździarkach gazowych i ich niepodważalnych zaletach przeczytasz w opisach tychże sprzętów. W tym miejscu prezentujemy akcesorium w postaci ładowarki baterii do gazowych gwoździarek marki Tjep.

Ładowarka Tjep – gwoździarka pełna energii

Przedstawiamy ładowarkę baterii do gwoździarek gazowych. Pojemność baterii przeznaczonych do tych narzędzi wynosi 1,65 Ah NiMh.

Uniwersalny wybór to uniwersalne korzyści

Ładowarką  prezentowaną w tym miejscu można zasilić wszystkie baterie do gwoździarek gazowych TJEP drugiej generacji: TJEP: 34/105, 34/90 oraz narzędzia innych producentów, takich jak: Rawlplug (model WW90CH), B.Pro – modele: Woody, Hans, Hafter, Simpson, Betty itd. Nie jesteś pewien, czy powyższy sprzęt przeznaczony jest do Twoich potrzeb? Skontaktuj się  z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zobacz również na inne oferty naszego sklepu – posiadamy szeroką gamę narzędzi, osprzętów, akcesoriów i innych elementów. Znajdziesz  u nas zarówno pojedyncze urządzenia, jak i całe zestawy narzędzi z akcesoriami. Zapraszamy do zakupów!

Komentarze (0)