Kompresor Bezolejowy BOSTITCH PS17-E

clockclock

Kompresor Bostitch PS17-E - Dzięki braku oleju nie wymaga dużej konserwacji. Obudowa jest wykonana z solidnej blachy. Niska waga sprawia, że kompresor jest łatwy w transporcie. BOSTITCH jest marką profesjonalnych narzędzi pneumatycznych, dobrze znanych na rynkach europejskich. Zaprojektowany dla uzyskania maksymalnej wydajności dzięki ograniczeniu możliwości zacięć oraz zastosowaniu bijaków, odbojników i O-ringów o zwiększonej trwałości.

2 149,00 zł brutto
1 747,15 zł netto

Najniższa cena produktu 2 149,00 zł z dnia 04.10.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Kompresor Bostitch PS17-E - Dzięki braku oleju nie wymaga dużej konserwacji. Obudowa jest wykonana z solidnej blachy. Niska waga sprawia, że kompresor jest łatwy w transporcie. Posiada bardzo wygodne pokrętło do regulacji ciśnienia na wyjściu oraz dwa manometry, które na bieżąco pokazują ciśnienie w zbiorniku i ciśnienie robocze. Posiada również wysuwaną rączkę która pozwala na wygodne przemieszczanie się z kompresorem na placu budowy, kółka zamontowane w kompresorze również bardzo ułatwiają nam transport kompresora. Jego kompaktowe wymiary oraz waga pozwalają na bezproblemowy transport do miejsca wykonywanych prac. Jego bardzo ważna zaletą jest maksymalne ciśnienie robocze do 10 barów.  

BOSTITCH jest marką profesjonalnych narzędzi pneumatycznych, dobrze znanych na rynkach europejskich. Zaprojektowany dla uzyskania maksymalnej wydajności dzięki ograniczeniu możliwości zacięć oraz zastosowaniu bijaków, odbojników i O-ringów o zwiększonej trwałości.

Dodatkowe informacje

waga
36 kg
model
PS17-E
Napięcie:
230V
Moc KM:
2,5
Moc kW:
1,8
Pojemność zbiornika:
17L
Wydajność w l/min przy 7 bar:
130
Hałas z 1m - Lwa dB(A):
97 db
Ciśnienie w zbiorniku:
13,8 BAR
Długość kabla zasilającego (m)
3
Prędkość (obr/min)
1800
Monitorowanie temperatury
tak
Wymiary - DxSxW (mm)
610x570x390
Komentarze (0)