Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Sztyfty

Sztyfty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wkłady do sztyfciarek

Sztyfty to nic innego jak wkłady do sztyfciarek pneumatycznych i gazowych. Możemy je podzielić na kilka kategori, w zależności od parametrów. I tak możemy podzielić je ze względu na średnicę drutu i wielkość łebka lub jego brak. W większości przypadków sztyfty dostępne są w wersjach ocynkowanej standardowej oraz w wersji ze stali szlachetnej — dostępnej na specjalne zamówienie. Pokrywane są one bardzo często specjalnym klejem żywicznym, aby wzmocnić połączenie łączonych elementów, a tym samym zwiększając ich solidność i stabilność.

Sztyfty – naboje do sztyfciarek pneumatycznych i gazowych

Sztyfty są podstawowym wyposażeniem dla takerów, a także sztyfciarek, jak i sztyfciarko-gwoździarek. Świetnie sprawdzają się w przypadku prac wykończeniowych i w pracach montażowych. Idealnie nadają się do zbijania mebli, perfekcyjnego i eleganckiego wykończenia tapicerki. Posłużą również do przybijania boazerii czy paneli podłogowych. Dzięki szerokiej ofercie wkładów do sztyfciarek i wielu dostępnym komponentom każdy znajdzie odpowiedni rozmiar dla swoich działań.

Istotnym jest również, że sztyfty wykorzystywane są w większości przypadków w urządzeniach zasilanych z sieci, dzięki czemu pozwalają na szybszą i bardziej efektywną pracę. Elektryczny zszywacz opiera swoje działanie na elektromagnesie, który jest wbudowany wewnątrz i sterowany za pomocą elektroniki. Sztyfty, które są wkładane do magazynku są oddzielane i wbijane przez połączony z elektromagnesem płaskownik.

Znajdź idealne sztyfty do Twojej sztyfciarki

Nasz sklep oferuje bogatą ofertę sztyftów do sztyfciarek. Posiadamy sztyfty o różnych długościach. Mamy modele proste, jak i kątowe. Oferowane przez nas sztyfty są ocynkowane lub wykonane ze stali nierdzewnej. Niektóre wkłady do sztyfciarek w zestawie posiadają również naboje gazowe - to idealne rozwiązanie, jeśli posiadasz sztyfciarkę gazową. Tak bogata oferta pozwoli ci dobrać model dostosowany do twojego sprzętu i pracy, jaką wykonujesz. Jeśli masz problem z wyborem - skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy służą pomocą i doradzą ci, który model sztyftów do sztyfciarek będzie idealny dla ciebie.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram