Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Sztyfty

Sztyfty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Sztyfty są wkładami do sztyfciarek pneumatycznych i gazowych, które dzielimy ze względu na średnicę drutu i wielkość łebka lub jego brak. W większości przypadków sztyfty dostępne są w wersjach ocynkowanej standardowej i wersji ze stali szlachetnej na specjalne zamówienie. Pokrywane są one bardzo często specjalnym klejem żywicznym, aby wzmocnić połączenie.

Sztyfty – naboje do sztyfciarek pneumatycznych i gazowych

Sztyfty są podstawowym wyposażeniem dla takerów. Świetnie sprawdzają się w przypadku prac wykończeniowych i w pracach montażowych. Dzięki szerokiej ofercie i wielu dostępnym komponentom każdy znajdzie odpowiedni rozmiar dla swoich działań.

Istotnym jest również, że sztyfty wykorzystywane są w większości przypadków w urządzeniach zasilanych z sieci, dzięki czemu pozwalają na szybszą i bardziej efektywną pracę. Elektryczny zszywacz opiera swoje działanie na elektromagnesie, który jest wbudowany wewnątrz i sterowany za pomocą elektroniki. Sztyfty, które są wkładane do magazynku są oddzielane i wbijane przez połączony z elektromagnesem płaskownik.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram