Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe łączone drutem

Gwoździe łączone drutem to podstawowy łącznik wykorzystywany w gwoździarkach pneumatycznych. Używane są masowo przy produkcji palet i skrzynio palet gdzie wykorzystywane są gwoździarki bębnowe. Użycie drutu zapewnia kompletowi zwiększoną wytrzymałość i odporność na wilgoć. W sklepie internetowym naszej firmy znajdziesz gwoździe łączone drutem pod kątem 16 stopni, pasujące do urządzeń o kącie pochylenia od 15 do 17 stopni. Dysponujemy gwoździami pierścieniowymi, gładkimi i skrętnymi. Dodatkowo mogą być ocynkowane lub ze stali nierdzewnej.

Gwoździe łączone drutem – czym się charakteryzują?

Gwoździe łączone drutem dostępne są w formie taśmy kompatybilnej z gwoździarkami bębnowymi. W większości przypadków ich zwoje złożone są z dużej ilości gwoździ, dzięki czemu możliwe jest sprawne działanie. Produkowane są one z myślą o wbijaniu za pomocą pistoletów pneumatycznych, dostosowanych do gwoździ o odpowiednich parametrach.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram