Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe z gazem TJEP

Gwoździe z gazem TJEP  z papierowym łączeniem bardzo dobrze sprawdza się przy wszelkich pracach stolarskich, ciesielskich i dekarskich. To jedyny sposób łączenia, który w tak dużym stopniu hamuje powstawanie odpadów (z materiału łączącego) i ewentualnych uszkodzeń spajanych elementów.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

269,00 

Wyczyść
Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździe z gazem TJEP połączone na taśmie papierowej pod kątem 34 stopni, przeznaczone do gwoździarki TJEP GRF 34/100 Excellent GAS. Firma TJEP stanowi własność duńskiego koncernu, funkcjonuje na rynku ponad 50 lat. Jest znana z ergonomicznych, łatwych w obsłudze i utrzymaniu sprzętów bardzo dobrej jakości, a jednocześnie w przystępnych cenach.

Bogaty asortyment, jaki oferuje nasz sklep

Produkty marki TJEP podbiły całą Skandynawię i z impetem wkraczają również na polski rynek. Asortyment naszej firmy wzbogacają zestawy gwoździ z gazem TJEP. Oferujemy łączniki o średnicy 3,1 mm i długości 100 mm, połączone papierem pod kątem 34 stopni, posiadające łebki w kształcie litery „D” i w kilku wariantach. Pierwszy z nich to gwoździe pierścieniowe w kolorze srebrnym, pakowane po 3000 sztuk wraz z 3 nabojami gazu TJEP Purple. Drugi wariant różni się od pierwszego tym, że posiada inna powłokę – ocynkowanie. Ostatnią opcją stanowią gwoździe gładkie – o tych samych parametrach, co opisane wcześniej. Naboje z gazem firmy TJEP Purple, które dołączane są do gwoździ, gwarantują najwyższą moc wbijania. Ponadto umożliwiają pracę w bardzo niskich temperaturach (nawet -15 stopni!), podczas gdy inne rodzaje gazów wydolne są tylko przy temperaturze powyżej zera.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie gwoździe pochodzą od zaufanych, markowych producentów, dla których jakość materiałów i satysfakcja klientów – tak jak dla nas – jest sprawą najważniejszą. Papierowe łączenie gwoździ bardzo dobrze sprawdza się przy wszelkich pracach stolarskich, ciesielskich i dekarskich. To jedyny sposób łączenia, który w tak dużym stopniu hamuje powstawanie odpadów (z materiału łączącego) i ewentualnych uszkodzeń spajanych elementów.

 

Przy zakupie gwoździ na taśmie papierowej 3 naboje gazowe otrzymasz w zestawie.

Informacje dodatkowe

Średnica gwoździ:

3,1 mm

Długość:

100 mm

Typ:

gładkie, pierścieniowe, pierścieniowe ocynkowane

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździe z gazem TJEP”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram