Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe z gazem OK Pierścieniowe Pierścieniowe ocynkowane

Dostępne gwoździe z gazem OK pierścieniowe ocynkowane posiadają łebki typu „D” i występują w kilku wariantach. Dodatkowym udogodnieniem jest już sam typ łączenia gwoździ. Papier minimalizuje ryzyko uszkodzenia części łączonych oraz nie generuje śmieci z materiału łączącego. W skład zestawu z takimi gwoździami wchodzą również naboje gazowe OK w ilości 3 sztuk.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

310,00 

Wyczyść
Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździe z gazem OK łączone papierem pod kątem 34 stopni. Przeznaczone są do gwoździarek gazowych Paslode, Tjep, Rawl itp.

Jakość i wygoda pracy - źródłem sukcesu

Gwoździarki gazowe to gwarancja mobilności przy łączeniu elementów. Pracę usprawnia też odpowiednio dobrany kąt łączenia gwoździ. Wszystko to ułatwia dotarcie do różnych, nawet najbardziej niedostępnych miejsc. Dodatkowym udogodnieniem jest już sam typ łączenia gwoździ. Papier minimalizuje ryzyko uszkodzenia części łączonych oraz nie generuje śmieci z materiału łączącego. A jeśli jeszcze nie jesteś posiadaczem własnej gwoździarki, albo interesują Cię inne gwoździe, zajrzyj na nasze pozostałe aukcje. Wierzymy, że znajdziesz odpowiednią dla siebie lub swoich pracowników! Chętnie pomożemy w wyborze – w tym celu zalecamy kontakt z nami!

Dostępne tutaj gwoździe z gazem OK pokryte są powłoką galwaniczną i posiadają łebki typu „D” i występują w kilku wariantach. Gwoździe ze średnicą 3,1 mm i o długości 90 mm można nabyć w wersji pierścieniowej oraz gładkiej. Mierzące 100 mm długości łączniki o takiej samej średnicy dostępne są tylko w opcji pierścieniowej. Wszystkie trzy wyżej wymienione rodzaje gwoździ pakowane są po 3000 sztuk. W skład zestawu z takimi gwoździami wchodzą również naboje gazowe OK w ilości 3 sztuk. Gwoździe z gazem OK o średnicy 2,8 mm występują w trzech długościach: 50 mm (pakowane po 5000 sztuk wraz z 5 nabojami gazowymi), 63 mm i 75 mm (pakowane po 4000 sztuk z 4 nabojami gazowymi).

Dołączane do gwoździ naboje gazowe OK zawierają środek czyszczący i olej syntetyczny służący do smarowania narzędzia - odpowiednio 80 ml / 40 g.

Informacje dodatkowe

Średnica gwoździ:

2,8 mm, 3,1 mm

Długość gwoździ:

50 mm, 65 mm, 75 mm, 90 mm, 100 mm

Rodzaj gwoździ:

Łączone papierem, pierścieniowe, Typ D

Kąt:

34

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździe z gazem OK Pierścieniowe Pierścieniowe ocynkowane”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram