Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe z gazem OK do Paslode im90i Gładkie

Dostępne gwoździe z gazem OK są kompatybilne z narzędziami Paslode IM90i oraz Paslode IM100i, występują w kilku wariantach. Sukces pracy i Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Dlatego polecamy serdecznie zakupy w naszym sklepie.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

280,00 

Wyczyść
Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździe z gazem OK do Paslode im90i są kompatybilne z narzędziami Paslode im90i oraz Paslode im100i. Łączone są papierem pod kątem 34 stopni. Sprzedawane w zestawach z nabojami gazowymi, stanowią idealne osprzęt do pracy przy rozmaitych konstrukcjach drewnianych. Służą dekarzom, cieślom, stolarzom oraz hobbystom drewnianych założeń. Jeden nabój gazowy wystarcza do wbicia około 1000 łączników. Wydajność gazu jest uzależniona od czynników zewnętrznych – od temperatury wokół.

Jakość materiałów i sprawność montażu – postaw na bezkompromisowy sukces

Dołączany do gwoździ gaz marki OK cieszy się opinią jednego z najlepszych (jeśli nie najlepszego) na rynku.

Nasza oferta zawiera szeroki wybór gwoździ z gazem OK do Paslode im90i ocynkowanych. Wszystkie one są pierścieniowe. Gwoździe posiadające średnicę 3,1 i długość 90 mm dostępne są w dwóch wariantach. Pierwszy obejmuje pakiet 3000 sztuk gwoździ i 3 nabojów gazowych do tego. Drugi zaś to gwoździe ryflowane, pakowane po 2400 sztuk z 2 nabojami w zestawie. Gwoździe o średnicy mierzącej 2,8 mm dostępne są w trzech długościach i różnych zestawach. Długie na 75 mm łączniki można nabyć w liczbie 4000 sztuk wraz z 4 nabojami gazowymi, lub 3600 ryflowanych sztuk z 3 nabojami. Gwoździe o długości 63 mm również dostępne są w zestawach 4000 sztuk i 4 nabojów oraz 3600 sztuk i 3 nabojów gazowych. Ostatni rodzaj tego typu łączników mierzy 50 mm przy 2,8 mm średnicy – kompletowany jest po 5000 gwoździ z 5 nabojami gazowymi. Ten wariant nie pasuje do gwoździarki im90ci.

Informacje dodatkowe

Średnica gwoździ:

3,1 mm

Długość:

90 mm, 100 mm

Ilość naboi gazowych:

3

Rodzaj gwoździ

Gładkie

Kąt

34

Waga

20 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździe z gazem OK do Paslode im90i Gładkie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram