Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe z gazem Bostitch Gładkie ocynkowane

Gwoździe z gazem Bostitch ocynkowany łączone są szeregowo na papierze pod kątem 34 stopni. Idealnie sprawdzają się w pracach wymagających precyzji. W ofercie naszego sklepu znajdują się gwoździe z gazem Bostitch w kilku wariantach do wyboru. Wszystkie gwoździe, niezależnie od wybranej opcji, pierścieniowe, pokryte powłoką galwaniczną – ocynkowane, mają główki typu „D”.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

360,00 

Wyczyść
Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździe z gazem Bostitch ocynkowane łączone szeregowo na papierze pod kątem 34 stopni. Idealnie sprawdzają się w pracach wymagających precyzji. Sposób łączenia ogranicza ryzyko ewentualnych uszkodzeń oraz nie generuje odpadów z materiału łączącego. Gwoździe pasują do takich narzędzi jak Paslode, Bostitch, Rawl Plug, Senco i innych.

Postaw na jakość popartą wieloletnim doświadczeniem

Bostitch to światowej sławy firma z ponad stuletnią tradycją. Wraz ze swymi produktami oferuje klientom niezawodność, solidność – słowem – najwyższą jakość. Szeroka gama produktów Bostitch znajduje się również w ofercie naszego sklepu. Gwoździe z gazem Bostitch ocynk stanowią podstawowy osprzęt w pracach dekarskich (od elementów konstrukcyjnych do wykończeniowych). Stosowane również w pracach ciesielskich, montażu drewnianych elewacji, podłóg, czy tarasów.

W ofercie naszego sklepu znajdują się gwoździe z gazem Bostitch w kilku wariantach do wyboru. Wszystkie gwoździe, niezależnie od wybranej opcji, pierścieniowe, pokryte powłoką galwaniczną – ocynkowane, mają główki typu „D”. Ze średnicą równą 2,8 mm występują w trzech długościach: 63 mm (po 4000 sztuk w opakowaniu, z 3 nabojami gazowymi), 65 mm (po 4000 w opakowaniu, z 4 nabojami gazowymi), 75 mm (po 4000 sztuk w opakowaniu, z 3 nabojami oraz po 4000 sztuk, z 4 nabojami gazowymi). Gwoździe o średnicy 3,1 mm mają 90 mm długości, pakowane są po 3000 sztuk (z 2 nabojami) oraz po 3000 sztuk (z 3 nabojami gazowymi).

Naboje gazowe zawierają olej syntetyczny i środek czyszczący (40 g/80 ml).

Gwoździarka gazowa Paslode IM100Ci, IM45G, IM45CW

Informacje dodatkowe

Średnica gwoździ:

3,1 mm

Długość gwoździ:

90 mm, 100 mm

Ilośc naboi gazowych:

3

Rodzaj gwoździ:

gładkie ocynkowane

Kąt:

34

Waga:

16 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździe z gazem Bostitch Gładkie ocynkowane”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram