Gwoździe łączone papierem pierścieniowe ocynkowane

clockclock

Gwoździe łączone papierem pierścieniowe ocynkowane to osprzęt najwyższej jakości. Galwanizacja, czyli ocynkowanie, skutecznie zapobiega korozji, a kąt łączenia gwoździ wynoszący 34 stopnie, gwarantuje dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Najlepsza jakość wykonania gwoździ, gwarantuje 100% zadowolenia z zakupu wśród klientów.    

średnica gwoździ: 3.1 mm
długość gwoździ: 90 mm
liczba gwoździ: 3000
245,00 zł brutto
199,19 zł netto

Najniższa cena produktu 245,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździe łączone papierem pierścieniowe ocynkowane to łączniki najwyższej jakości. Galwanizacja, czyli ocynkowanie, skutecznie zapobiega korozji, a kąt łączenia gwoździ wynoszący 34 stopnie, gwarantuje dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

Możliwie najwyższa moc łączenia – gwoździe łączone papierem pierścieniowe ocynkowane

Dodatkowo, papierowe łączenie wyklucza możliwość odprysków i produkcji odpadów – wpływa to pozytywnie nie tylko na ergonomię i komfort pracy, ale też na zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń na elementach zbijanych. Szeregowo połączone gwoździe idealnie sprawdzają się w budownictwie. Czy to prace dekarskie, czy stolarskie, ciesielskie, konstrukcyjne czy wykończeniowe – ocynkowane pierścieniowe gwoździe łączone papierem, dają gwarancję pełnej satysfakcji, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających ekspertów, jak również majsterkowiczów. Wybór tego typu gwoździ w naszym sklepie to wybór najlepszej jakości w dobrej cenie. Gwoździe łączone papierem pod kątem 34. stopni pierścieniowe i ocynkowane są osprzętem gwoździarek różnego typu, zarówno pneumatycznych, gazowych, jak i elektrycznych różnych marek: Bosch, Stanley Bostitch, Makita, Paslode, Hitachi, Senco, Tjep, i innych producentów. Dostępne tutaj gwoździe łączone papierem pierścieniowe ocynkowane posiadają główkę typu „D”. Występują w kilku wariantach pod względem wielkości i ilości w opakowaniu. Gwoździe o średnicy 2,8 mm dostępne są w długościach: 50 mm (opakowanie zawiera 5000 sztuk), 65 mm i 75 mm (opakowania zawierają po 4000 sztuk). Gwoździe o większej średnicy - 3,1 mm, dostępne są w dwóch długościach do wyboru – 90 mm i 100 mm – w obu przypadkach opakowania zawierają po 3000 sztuk. Gwoździarki

Dodatkowe informacje

kąt
34
rodzaj gwoździ
Typ D
pierścieniowe ocynkowane
Łączone papierem
średnica gwoździ
2,8 mm
3,1 mm
waga
12 kg
długość gwoździ
50 mm
65 mm
75 mm
90 mm
100 mm
Komentarze (0)