Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe gładkie koletowane

Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są standardowo gładkie i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

250,00 

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździe łączone drutem pod kątem 16 stopni dedykowane są do gwoździarek producentów: Everwin, Paslode, Haubold, Holz-Her, Hitachi, Senco, Prebena, RGN, Stanley Bostitch, Bea, Max, Rawl, Tjep, Bosch, Makita. Wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są standardowo gładkie i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni.

Gwoździe bębnowe koletowane - najlepszy produkt

Gwoździe łączone drutem stanowią podstawowy łącznik do gwoździarek pneumatycznych. Podany kąt łączenia (16 stopni) to standardowy kąt w gwoździarkach bębnowych.

Działasz sam amatorsko a może profesjonalnie lub prowadzisz firmę, niezależnie od tego co robisz w ofercie posiadamy duży wybór najlepszych produktów, które są wykonane z trwałych surowców. Dzięki taki produktom ułatwisz i przyspieszysz swoją pracę lub swoich pracowników. Zadbaj o profesjonalny sprzęt, który oferujemy.

Jeśli nie jesteś pewny czy gwoździe będą pasować w gwoździarkach ? Zapytaj przed zakupem - chętnie doradzimy.

Informacje dodatkowe

Średnica gwoździ:

3,8 mm

Długość gwoździ:

100 mm, 120 mm, 130 mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździe gładkie koletowane”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram