Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe Typu Anchor

Gwoździe typu anchor to elementy niezbędne przy montażu specjalistycznych łączeń ciesielskich. Przyspieszają i ułatwiają pracę cieśli, jednocześnie gwarantując lepszą nośność i trwałość więźby dachowej.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Do wbijania tego typu gwoździ niezbędna jest specjalna gwoździarka, bądź też odpowiednia końcówka do uniwersalnej gwoździarki. Charakterystyczne mocowanie tych elementów wymaga niezwykłej precyzji oraz wprawy cieśli wykonującego to zadanie.

Dlaczego warto wybrać gwoździe typu anchor?

Gwoździe typu anchor charakteryzują się najwyższą jakością i dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykonaniu z materiałów charakteryzujących się trwałością przez długi okres czasu zapewniają stabilność całej konstrukcji i zabezpieczają przed wyrwaniem z podłoża.

W naszej ofercie, gwoździe firmy Paslode przeznaczone do gwoździarek tej firmy oraz inne, przystosowane do większości gwoździarek na rynku.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram