Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe do gwoździarki

Jedmar oferuje gwoździe połączone pod kątem 16, 21 i 34 stopni, ponadto, możesz znaleźć gwoździe gładkie, gładkie-ocynkowane, pierścieniowe i pierścieniowo-ocynkowane. Wszystkie gwoździe pochodzą od markowych producentów. Gwoździe do gwoździarki, zarówno łączone drutem, papierem, czy plastikiem oraz typu anchor, to tylko parę z opcji dostępnych na naszej stronie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

W sklepie Jedmar znajdziesz wiele typów gwoździ. W ofercie posiadamy duży wybór narzędzi do wbijania, różnego typu gwoździe do gwoździarek gazowych, są głównym produktem dostępnym w sklepie. W zależności od Twoich potrzeb montażowych na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Gwoździe do gwoździarek – rodzaje

Gwoździe co do zasady możemy podzielić na sześć podstawowych grup:

- gwoździe bednarskie

- gwoździe szewskie

- gwoździe stolarskie i ogólnego przeznaczenia

- gwoździe ochronne i do przymocowywania okuć

- gwoździe specjalne

- gwoździe budowlane

Wszystkie one posiadają szeroki zakres zastosowania, przede wszystkim przy pracach remontowo-budowlanych. Pozwalają także z powodzeniem wykonywać prace stolarskie i ciesielskie. Niektóre z nich wykorzystywane są również na dachach.

Charakterystyka – gwoździe do gwoździarek

Gwoździe do gwoździarek w większości przypadków pakowane są na taśmach lub w bębnach. W swojej ofercie posiadamy gwoździe do gwoździarek bębnowych, gwoździe do gwoździarek pneumatycznych montowane na papierze oraz gwoździe do gwoździarek gazowych na papierze.

W swojej ofercie posiadamy gwoździe do gwoździarek w różnych rozmiarach – średnicy od 2.1 do 3.1 mm oraz długości od 38 mm do 100 mm.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram