Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarki Gazowe

Gwoździarki gazowe, to urządzenia gazowo-akumulatorowe. Zawierają baterię, którą wyróżnia mobilność, trwałość i zdolność do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. To świetne urządzenie do montowania oraz remontowania dachów, powierzchni drewnianych i stropów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Działanie gwoździarki gazowej

Zasada działania gwoździarki gazowej jest bardzo prosta. Opiera się ona na wykorzystaniu w urządzeniu zbiorniczka, który jest uwalniany podczas naciśnięcia spustu. Źródłem energii jest gaz propan-butan zmagazynowany w wymiennych pojemnikach. W gwoździarkach gazowych dochodzi do wyboru w komorze – gaz wypuszczany jest z dedykowanego pojemnika, a iskra pochodzi z iskrownika, który zasilany jest niewielkim akumulatorem. Po zapłonie gazu dochodzi do gwałtownego wydzielania sporej ilości gazów, które na skutek rozprężania wypychają na zewnątrz gwóźdź z ogromną siłą. System ten charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością i dużą energią wylatującego gwoździa, co pozwala gwoździarce gazowej do betonu na większą skuteczność, niż ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych narzędzi.

Dlaczego warto wybrać gwoździarkę gazową?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Gwoździarki gazowe to urządzenia  mobilne, wykorzystywane do prac niezależnie od źródła zasilania, np. na dużych wysokościach, na działce, w oddalonych miejscach ogrodu.  Najczęściej stosowane są w firmach dekarskich. Planując prace długotrwałe należy uwzględniać pojemność pojemników gazowych i zaopatrzyć się w zapasowe. Nasze oferowane gwoździarki od markowych producentów są wytrzymałe, stabilne, wykonane z mocnych materiałów, idealne na trudne warunki pogodowe oraz odporne na niskie temperatury. W ofercie posiadamy również naboje gazowe odpowiednie do modelu gwoździarek gazowych. Gwoździarka gazowa jest bezpiecznym urządzeniem ze względu na działanie, można korzystać z niej i w domu jak i na budowie.

Gwoździarki gazowe można podzielić na szynowe lub bębnowe, które różnią się wielkością, długością i średnicą  używanych gwoździ. Gazowe urządzenia łączą ze sobą nie tylko drewniane i stalowe elementy, ale także przedmioty z różnych tworzyw sztucznych. Dobrze sprawdzają się przy tworzeniu konstrukcji szkieletowych, a niekiedy nawet podzespołów wykonanych z betonu lub miękkiego kamienia.

W podanych modelach, które pozwalają na używanie gwoździ o różnej średnicy i długości, możesz sam zdecydować podczas procesu łączenia, jakie rozwiązanie wybrać.

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram