Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka PREBENA 5F-CNF57

Gwoździarka bębnowa PREBENA 5F-CNF57 jest wyjątkowo poręczna, na co wpływa waga urządzenia. Prebena jest jedną z najczęściej wybieranych marek narzędzi. Cieszy się zaufaniem nie tylko profesjonalistów, ale też majsterkowiczów.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

1 469,00  ( 1 194,31  netto )

Brak w magazynie

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka bębnowa PREBENA 5F-CNF57 jest wyjątkowo poręczna, na co wpływa waga urządzenia, wynosząca jedynie 2,7 kg. Na ergonomię narzędzia wpływają też inne czynniki, jak choćby wygodna i praktyczna gumowa rączka. Gwoździarka posiada regulację głębokości wbijania gwoździ, które wystrzeliwane mogą być pojedynczo bądź seryjnie. Istotną ochronę stanowi zabezpieczenie przed nieplanowanym włączeniem.

Gwoździarka bębnowa PREBENA 5F-CNF57

Prezentowana gwoździarka bębnowa znajduje zastosowanie przy budowaniu domów z prefabrykatów, stelaży i innych konstrukcji. Montowanie z tym urządzeniem listew dachowych lub drewnianych łączników będzie szybkie i sprawne.Gwoździarka PREBENA 5F-CNF57 jest narzędziem pneumatycznym, które w trakcie pracy zużywa powietrze – ok. 1,5 l na cykl, przy ciśnieniu roboczym z przedziału 5 do 8 barów.

Osprzętem do tego urządzenia są gwoździe łączone drutem. Ich długość nie powinna przekraczać 55 mm, ale nie może też być mniejsza niż 25 mm. Średnica gwoździ musi mieścić się w przedziale 2,1 do 2,5 mm.

Prebena jest jedną z najczęściej wybieranych marek narzędzi. Cieszy się zaufaniem nie tylko profesjonalistów, ale też majsterkowiczów.

Informacje dodatkowe

Waga:

2,7 kg

Zużycie powietrza na cykl:

ok. 1,5 L/cykl

Długość gwoździ:

25 - 55 mm

Średnica gwoździ:

2,1 - 2,5 mm

Zastosowanie:

Budowa stelaży, palet, domów z prefabrykatów, Budowa łączników drewnianych

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka PREBENA 5F-CNF57”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram