Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka PREBENA 3X-CNW50

Gwoździarka PREBENA 3X-CNW50 jest modelem bardzo poręcznym i stosunkowo niewielkim. Waży jedynie 1,5 kg, co owocuje komfortem pracy, szczególnie przy czynnościach czasochłonnych. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem przy montowaniu podłóg drewnianych.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

2 069,00  ( 1 682,11  netto )

Brak w magazynie

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Narzędzia od Prebeny spotykają się z entuzjazmem profesjonalistów z wielu względów. Po pierwsze wykonane są z najwyższej jakości materiałów – są solidne. Po drugie umożliwiają efektywną i sprawną pracę – są wydajne. Poza tym gwarantują komfort i bezpieczeństwo pracy. A do tego wszystkiego dostępne są w bardzo przystępnych cenach.

Gwoździarka PREBENA 3X-CNW50

Gwoździarka jest modelem bardzo poręcznym i stosunkowo niewielkim. Waży jedynie 1,5 kg, co owocuje komfortem pracy, szczególnie przy czynnościach czasochłonnych. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem przy montowaniu podłóg drewnianych, a także przy mocowaniu boazerii (zewnętrznej i wewnętrznej). Usprawni wszelkie stosunkowo drobne prace z drewnem. Jest nieodzownym kompanem prac stolarskich wewnątrz domu i w ogrodzie. Narzędzie posiada regulację głębokości wbijania gwoździ oraz opcję strzałów zarówno seryjnych, jak i pojedynczych.

Gwoździarka PREBENA 3X-CNW50 napędzana jest pneumatycznie, zużywając 1,7 l w czasie cyklu. Choć zużycie powietrza jest tak małe, sprzęt osiąga ciśnienie robocze sięgające nawet 8 barów (minimalnie 5).

Gwoździe akceptowane przez urządzenie powinny mierzyć 2,1-2,3 mm w średnicy. Optymalna długość łączników mieści się w przedziale od 25 do 50 mm.

Informacje dodatkowe

Waga:

2,7 kg

Zużycie powietrza na cykl:

ok. 1,5 L/cykl

Długość gwoździ:

25 - 55 mm

Średnica gwoździ:

2,1 - 2,5 mm

Zastosowanie:

Budowa stelaży, palet, domów z prefabrykatów, Budowa łączników drewnianych

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka PREBENA 3X-CNW50”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram