Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 3G na gwoździe typu anchor

clockclock
Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 pozwala na łatwe i dokładne wprowadzanie gwoździ w otwory złącz ciesielskich. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii skupiającej się na antypoślizgowym uchwycie, który zapewnia mniejsze obciążenie ręki. Oprócz tego posiada regulacje głębokości wbicia i dwustopniowy tylny załadunek.
2 970,00 zł brutto
2 414,63 zł netto

Najniższa cena produktu 2 970,00 zł z dnia 01.12.2023

Ostatnie sztuki w magazynie

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 3G przeznaczona do pracy z gwoździami typu anchor. Gwarantuje idealne wbicie gwoździa w złącza ciesielskie, dzięki zastąpieniu przez nabój gazowy tradycyjnego zasilania powietrzem, narzędzie jest bardzo proste w użyciu i zapewnia wysoki poziom mobilności. Nie musi być podłączane do kompresora, co znacznie ułatwia jego wykorzystanie.

Cechy charakterystyczne – gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 3G

Urządzenie jest niezwykle poręczne i proste w użyciu, dzięki nowoczesnemu designowi obudowy. Posiada ulepszone układy elektryczne i bardzo wytrzymałą baterię litowo-jonową z funkcją szybkiego ładowania, która pozwala na uzyskiwanie nawet do 200 strzałów w ciągu 2 minut. Model 3G gwarantuje uzyskanie nawet do 8000 strzałów na ładowanie, gdzie poprzednia wersja (2G) pozwalała na zaledwie 4000 strzałów. Jednocześnie warto wiedzieć, że dzięki nowoczesnej technologii, gwoździarka pozwala w bardzo prosty sposób wprowadzać gwoździe w otwory złącz ciesielskich. Dzięki ulepszonemu, antypoślizgowemu uchwytowi, który zapewnia mniejsze obciążenie ręki, praca jest bardzo efektywna. Urządzenie posiada regulacje głębokości wbicia, a także specjalny, dwustopniowy tylny załadunek. Znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim przy pracach ciesielskich i dekarskich, oraz w szeroko pojętym budownictwie szkieletowym. W zestawie walizka, 2 baterie i ładowarka.

Dodatkowe informacje

kąt
34
rodzaj gwoździ
Na gwożdzie anchor
średnica gwoździ
4,0 mm
waga
4.02 kg
zastosowanie
Prace ciesielskie i dekarskie, Budownictwo szkieletowe
wymiary
425 x 108 x 393 mm
długość gwoździ
40-60 mm
Komentarze (0)