Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 3G na gwoździe typu anchor

Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 pozwala na łatwe i dokładne wprowadzanie gwoździ w otwory złącz ciesielskich. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii skupiającej się na antypoślizgowym uchwycie, który zapewnia mniejsze obciążenie ręki. Oprócz tego posiada regulacje głębokości wbicia i dwustopniowy tylny załadunek.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

2 799,00  ( 2 275,61  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 3G przeznaczona do pracy z gwoździami typu anchor. Gwarantuje idealne wbicie gwoździa w złącza ciesielskie, dzięki zastąpieniu przez nabój gazowy tradycyjnego zasilania powietrzem, narzędzie jest bardzo proste w użyciu i zapewnia wysoki poziom mobilności. Nie musi być podłączane do kompresora, co znacznie ułatwia jego wykorzystanie.

Cechy charakterystyczne – gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 3G

Urządzenie jest niezwykle poręczne i proste w użyciu, dzięki nowoczesnemu designowi obudowy. Posiada ulepszone układy elektryczne i bardzo wytrzymałą baterię litowo-jonową z funkcją szybkiego ładowania, która pozwala na uzyskiwanie nawet do 200 strzałów w ciągu 2 minut. Model 3G gwarantuje uzyskanie nawet do 8000 strzałów na ładowanie, gdzie poprzednia wersja (2G) pozwalała na zaledwie 4000 strzałów. Jednocześnie warto wiedzieć, że dzięki nowoczesnej technologii, gwoździarka pozwala w bardzo prosty sposób wprowadzać gwoździe w otwory złącz ciesielskich. Dzięki ulepszonemu, antypoślizgowemu uchwytowi, który zapewnia mniejsze obciążenie ręki, praca jest bardzo efektywna. Urządzenie posiada regulacje głębokości wbicia, a także specjalny, dwustopniowy tylny załadunek.

Znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim przy pracach ciesielskich i dekarskich, oraz w szeroko pojętym budownictwie szkieletowym. W zestawie walizka, 2 baterie i ładowarka.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

425 x 108 x 393 mm

Waga:

4.02 kg

Rodzaj gwoździ:

Na gwożdzie anchor

Kąt:

34

Długość gwoździ:

40-60 mm

Średnica gwoździ:

4,0 mm

Zastosowanie:

Prace ciesielskie i dekarskie, Budownictwo szkieletowe

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 3G na gwoździe typu anchor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Ostatnio oglądane produkty

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram