Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka gazowa Tjep GRF 34/90 GAS 3G

(1 opinia klienta)

Gwoździarka gazowa TJEP GRF 34/90 GAS 3g  dzięki kompaktowemu designowi idealnie nadaje się do prac remontowo-budowlanych. Przez wielu wykonawców uznawana jest za jedną z najlepszych gwoździarek na rynku. Prostota użycia, mocna bateria, możliwość regulacji poziomu wbicia czy gumowy uchwyt sprawiają, że praca z użyciem gwoździarki jest przyjemnością.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

2 200,00  ( 1 788,62  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka gazowa Tjep GRF 34/90 GAS 3G to nowoczesna i bardzo zaawansowana gwoździarka gazowa, która sprawia, że praca jest bardzo prosta i efektywna. Jest to zasługa między innymi kompaktowego designu, dzięki któremu możemy w bardzo sprawny sposób korzystać z urządzenia, jednocześnie zachowując najwyższy poziom bezpieczeństwa. Warto wiedzieć, że gwoździarka posiada możliwość łatwego ustawiania głębokości wbicia oraz wskaźnik poziomu naładowania baterii, dzięki czemu nie występuje problem z nagłym brakiem zasilania.

Gwoździarka gazowa TJEP GRF 34/90 GAS 3G - mnogość możliwości

Gwoździarka gazowa TJEP GRF 34/90 GAS 3G świetnie sprawdzi się przy deskowaniu, łatowaniu czy też montażu krokwi, podłóg i wielu innych. Bardzo często okazuje się nieoceniona przy szeregu prac remontowo-budowlanych. Do jej najważniejszych zalet zaliczymy przede wszystkim ergonomiczną i kompaktową budowę, a także bardzo dużą moc, która pozwala na ciągłą pracę przez długi czas. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na to, że posiada ona wskaźnik ładowania poziomu baterii, regulacje poziomu wbicia i hak na pasek.

Stosowana jest w szeroko pojętym budownictwie szkieletowym, przy wiązarach dachowych, a także przy budowie tarasów, podłóg, wsporników oraz belek. To proste konstrukcyjnie, a zarazem bardzo efektywne urządzenie, które pozwoli na efektywną pracę. W zestawie 2 mocne baterie Li-ion - 8000 strzałów na jednym ładowaniu. Gwoździarka ma opcję szybkiego ładowania - 2 min = 200 strzałów. Z jednego gazu 1100 strzałów. Czas ładowania 1,5h. W zestawie walizka, 1 bateria i ładowarka.

Gwoździarka gazowa TJEP GRF 34/90 GAS 3G Seria 34/90 GAS 3G

 

Informacje dodatkowe

Wymiary:

381 x 108 x 377 mm

Waga:

3,68 kg

Pojemność magazynka:

68 szt. gwoździ

Rodzaj gwoździ:

Łączone papierem

Kąt:

34

Długość gwoździ:

50 - 90 mm

Średnica gwoździ:

2.8 - 3.3 mm

Zastosowanie:

Budownictwo szkieletowe, Wiązary dachowe, Budowa tarasów, podłóg, wsporników i belek

1 opinia dla Gwoździarka gazowa Tjep GRF 34/90 GAS 3G

  1. nowy klient

    Szybka realizacja, dobre doradztwo , polecam !

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram