Gwoździarka gazowa Paslode IM45CW papiarka

clockclock
Gwoździarka gazowa Paslode IM45CW to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.
5 535,00 zł brutto
4 500,00 zł netto

Najniższa cena produktu 5 535,00 zł z dnia 25.05.2024

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka gazowa Paslode IM45CW, czyli pierwsza gwoździarka gazowa na świecie, która przeznaczona jest do gwoździ papowych. Urządzenie doskonale sprawdzi się przy wszelkich pracach dekarskich i ciesielskich, łącząc nawet najtwardsze elementy. Narzędzie wykorzystuje gwoździe łączone drutem, których długość mieści się w przedziale 22-45 mm.

Cechy charakterystyczne – gwoździarka gazowa Paslode IM45CW

Gwoździarka gazowa Paslode jest niezwykle wydajna – posiada magazynek, który zapełnia się szybko i sprawnie, mieszczący 125 gwoździ. Sprzęt bardzo wygodny w użyciu, lekki, poręczny, doskonale wyważony oraz bezpieczny – jego kompaktowa budowa i przede wszystkim działanie bezprzewodowe – podnosi znacznie komfort i bezpieczeństwo pracy na dachu. Urządzenie przeznaczone jest dla profesjonalistów. Gwoździarka gazowa Paslode posiada regulowany do długości gwoździ magazynek oraz opcję ustawienia mocy wbijania, co przydaje się choćby przy wbijaniu łączników do różnorodnych podłoży. Bardzo istotną cechą tej gwoździarki jest brak odrzutu, towarzyszącego zwykle strzałom. Wraz z tym świetnym sprzętem otrzymujesz roczną gwarancję, ładowarkę, dwa akumulatory, walizkę, okulary oraz instrukcję obsługi. Gazowa papiarka Paslode IM45CW Serdecznie zapraszam do zakupu gwoździarek gazowym po atrakcyjnej cenie. W razie problemów z zakupem prosimy o kontakt. Nasz zespół pomoże w dobrze odpowiedniego sprzętu.

Dodatkowe informacje

średnica gwoździ
3,1 mm
waga
3,15 kg
zastosowanie
Przybijanie papy, Przybijanie gontu, cienkiej blachy oraz innych pokryć
długość gwoździ
22 - 45 mm
Komentarze (0)