Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi

clockclock

Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich.  Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.

4 449,00 zł brutto
3 617,07 zł netto

Najniższa cena produktu 4 449,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały.

W jaki sposób działa gwoździarka gazowa Paslode IM100xi?

Gwoździarka gazowa posiada bardzo prosty mechanizm działania. Gaz wpuszczany jest z dedykowanego pojemnika, a iskra pochodzi z iskrownika zasilanego stosunkowo niewielkim akumulatorem. Po wciśnięciu spustu dochodzi do zapłonu gazu. W momencie wybuchu powstaje odrzut, który popych tłok w cylindrze co z kolei powoduje wbijanie gwoździa z ogromną siłą sięgającą 105 KJ. System ten pozwala na bardzo wydajną i efektywną pracę.

Cechy charakterystyczne – gwoździarka gazowa Paslode IM100xI

Gwoździarka przeznaczona jest do wbijania gwoździ o rozmiarze do 100 mm. Pojemność magazynka wynosi 47 gwoździ, dzięki czemu nie występuje konieczność każdorazowego przeładowywania i tracenia czasu na takie czynności. Dużym atutem, a zarazem cechą charakterystyczną gwoździarki gazowej jest bardzo dobry balans i niewielki odrzut, dzięki czemu praca z jej wykorzystaniem jest prosta i przyjemna. Jej bardzo dużą zaletą jest możliwość pracy w temperaturze dochodzącej do -15 stopni Celsjusza. Gwoździarka wyposażona jest w funkcję start&go oraz mocną baterię litową która wystarczy na 7500 strzałów. Dużym ułatwieniem jest wskaźnik naładowania baterii oraz wykorzystania gazu. Na zestaw składa się walizka, ładowarka, akumulator. PROFESJONALNA-GWOZDZIARKA-PASLODE-IM100XI-Marka-Paslode Serdecznie zapraszam do zakupu gwoździarek gazowym po atrakcyjnej cenie. W razie problemów z zakupem prosimy o kontakt. Nasz zespół pomoże w dobrze odpowiedniego sprzętu.

Dodatkowe informacje

średnica gwoździ
2,8 - 3,4 mm
waga
3,7 kg
Pojemność magazynka:
47 gwoździ
długość gwoździ
63 - 100 mm
Komentarze (1)
Oceń