Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi

(1 opinia klienta)

Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich.  Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

4 299,00  ( 3 495,12  netto )

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały.

W jaki sposób działa gwoździarka gazowa Paslode IM100xi?

Gwoździarka gazowa posiada bardzo prosty mechanizm działania. Gaz wpuszczany jest z dedykowanego pojemnika, a iskra pochodzi z iskrownika zasilanego stosunkowo niewielkim akumulatorem. Po wciśnięciu spustu dochodzi do zapłonu gazu. W momencie wybuchu powstaje odrzut, który popych tłok w cylindrze co z kolei powoduje wbijanie gwoździa z ogromną siłą sięgającą 105 KJ. System ten pozwala na bardzo wydajną i efektywną pracę.

Cechy charakterystyczne – gwoździarka gazowa Paslode IM100xI

Gwoździarka przeznaczona jest do wbijania gwoździ o rozmiarze do 100 mm. Pojemność magazynka wynosi 47 gwoździ, dzięki czemu nie występuje konieczność każdorazowego przeładowywania i tracenia czasu na takie czynności. Dużym atutem, a zarazem cechą charakterystyczną gwoździarki gazowej jest bardzo dobry balans i niewielki odrzut, dzięki czemu praca z jej wykorzystaniem jest prosta i przyjemna. Jej bardzo dużą zaletą jest możliwość pracy w temperaturze dochodzącej do -15 stopni Celsjusza. Gwoździarka wyposażona jest w funkcję start&go oraz mocną baterię litową która wystarczy na 7500 strzałów. Dużym ułatwieniem jest wskaźnik naładowania baterii oraz wykorzystania gazu. Na zestaw składa się walizka, ładowarka, akumulator.

PROFESJONALNA-GWOZDZIARKA-PASLODE-IM100XI-Marka-Paslode

Serdecznie zapraszam do zakupu gwoździarek gazowym po atrakcyjnej cenie. W razie problemów z zakupem prosimy o kontakt. Nasz zespół pomoże w dobrze odpowiedniego sprzętu.

Informacje dodatkowe

Waga:

3,7 kg

Długość gwoździ:

63 - 100 mm

Średnica gwoździ:

2,8 - 3,4 mm

Pojemność magazynka:

47 gwoździ

1 opinia dla Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi

  1. twójdach

    NAJLEPSZA GWOŹDZIARKA, warta swojej ceny, używam rok i chodzi jak nowa, Polecam SPECJALISTĄ 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram