Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi

Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich.  Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

3 999,00  ( 3 251,22  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały.

W jaki sposób działa gwoździarka gazowa Paslode IM100xi?

Gwoździarka gazowa posiada bardzo prosty mechanizm działania. Gaz wpuszczany jest z dedykowanego pojemnika, a iskra pochodzi z iskrownika zasilanego stosunkowo niewielkim akumulatorem. Po wciśnięciu spustu dochodzi do zapłonu gazu. W momencie wybuchu powstaje odrzut, który popych tłok w cylindrze co z kolei powoduje wbijanie gwoździa z ogromną siłą sięgającą 105 KJ. System ten pozwala na bardzo wydajną i efektywną pracę.

Cechy charakterystyczne – gwoździarka gazowa Paslode IM100xI

Gwoździarka przeznaczona jest do wbijania gwoździ o rozmiarze do 100 mm. Pojemność magazynka wynosi 47 gwoździ, dzięki czemu nie występuje konieczność każdorazowego przeładowywania i tracenia czasu na takie czynności. Dużym atutem, a zarazem cechą charakterystyczną gwoździarki gazowej jest bardzo dobry balans i niewielki odrzut, dzięki czemu praca z jej wykorzystaniem jest prosta i przyjemna. Jej bardzo dużą zaletą jest możliwość pracy w temperaturze dochodzącej do -15 stopni Celsjusza. Gwoździarka wyposażona jest w funkcję start&go oraz mocną baterię litową która wystarczy na 7500 strzałów. Dużym ułatwieniem jest wskaźnik naładowania baterii oraz wykorzystania gazu. Na zestaw składa się walizka, ładowarka, akumulator.

Gwoździarka gazowa Paslode IM100Ci, IM45G, IM45CWSerdecznie zapraszam do zakupu gwoździarek gazowym po atrakcyjnej cenie. W razie problemów z zakupem prosimy o kontakt. Nasz zespół pomoże w dobrze odpowiedniego sprzętu.

Informacje dodatkowe

Waga:

3,7 kg

Długość gwoździ:

63 - 100 mm

Średnica gwoździ:

2,8 - 3,4 mm

Pojemność magazynka:

47 gwoździ

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram