Gwoździarka do betonu TJEP CP-40 GAS 3G

clockclock

Gwoździarka do betonu TJEP CP-40 GAS 3G pozwoli na szybkie i sprawne wbijanie gwoździ oraz mocowanie płyt kartonowo-gipsowych i profili stalowych. Dzięki kompaktowej, ergonomicznej budowie gwarantuje  sprawne działanie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Zastosowanie naboju gazowego do zasilania gwarantuje prostotę użytkowania - bez konieczności stosowania uciążliwych przewodów i węży kompresora.

2 599,00 zł brutto
2 113,01 zł netto

Najniższa cena produktu 2 599,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka do betonu TJEP CP-40 GAS 3G pozwala na bardzo efektywną pracę, dzięki zastosowaniu naboju gazowego, wykorzystywanego do zasilania. Gwarantuje on komfort użycia, bez konieczności korzystania z dodatkowych, bardzo często uciążliwych przewodów i węży kompresora. Pozwala ona na sprawne wbijanie gwoździ w beton, mocowanie płyt kartonowo-gipsowych oraz profili stalowych.

Charakterystyka – gwoździarka do betonu TJEP CP-40 GAS 3G

Gwoździarka do betonu TJEP CP-40 posiada charakterystyczne, gumowe zabezpieczenia, które chronią przed odpryskami betonu. Stabilność pracy jest natomiast gwarantowana dzięki uchwytowi z elementami antypoślizgowymi z wygodnym do używania spustem. Oprócz tego posiada ona kilka elementów, które decydują o tym, że praca jest efektywna. To hak na pasek, wspornik, a także regulacja głębokości wbicia. Duża ilość funkcjonalności oraz solidne podstawy sprawiają, że gwoździarka jest bardzo wydajna. Pozwala ona na wbicie nawet do 1100 gwoździ na jednym naboju gazowym i nawet do 8000 wbić po pełnym naładowaniu baterii. W zestawie posiada ona walizkę z tworzywa sztucznego, 2 baterie 2,5 Ah litowo-jonowe, oraz ładowarkę baterii 2,5 Ah.

Dodatkowe informacje

kąt
średnica gwoździ
2,6 - 3,0 mm
waga
3.80 kg
zastosowanie
Wbijanie gwoździ w beton, Mocowanie płyt kartonowo-gipsowych i profili stalowych
zużycie powietrza na cykl
2.1 litra
wymiary
327 x 130 x 385 mm
długość gwoździ
15 - 40 mm
Komentarze (0)