Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN M18

clockclock

Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN świetnie sprawdzi się przy pracach remontowo-budowlanych. Zastosowana nowoczesna technologia - bezszczotkowy silnik i akumulator litowo-jonowy pozwalają na użytkowanie przez wiele lat. Natomiast zintegrowany panel operacyjny posiadający przełączniki przyciskowe pozwoli w prosty sposób wybierać pomiędzy trybem sekwencyjnym a kontaktowym.

Zestaw: Bez baterii i ładowarki
2 899,00 zł brutto
2 356,91 zł netto

Najniższa cena produktu 2 899,00 zł z dnia 01.12.2023

Ostatnie sztuki w magazynie

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka akumulatorowa Milwaukee M18 FFN odznacza się dużą mocą oraz wysoką wydajnością pracy. Usprawnia prace dekarskie i ciesielskie, znajdując zastosowanie również w budownictwie szkieletowym. Jest narzędziem profesjonalnym, które nie wymaga zastosowania gazowych wkładów, co dodatkowo obniża koszty eksploatacji. Dodatkowo brak gazu wyklucza potrzebę częstego czyszczenia komory gazowej. Gwoździarka nie generuje ani dość typowego dla tego rodzaju urządzeń hałasu ani oparów gazu. Gwoździarka jest sprzętem akumulatorowym, wyposażonym w bezszczotkowy silnik i specjalny system napędu pneumatycznego. Z pomocą tego urządzenia można wbijać gwoździe z łebkiem w kształcie litery „D” o długości 50-90 mm. Pojemność magazynka wynosi 51, a akumulatora 5,00 Ah. W zestawie FFN0C walizka transportowa natomiast w wariancie FFN 502c 2 akumulatory 5 ah oraz ładowarka oraz walizka.

Dlaczego warto? Gwoździarka beszczotkowa Milwaukee FFN

Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN wbija około 2 gwoździ na sekundę. Regularnie podaje gwoździe oraz powoduje bardzo niski odrzut przy strzałach i jest bardzo cicha. Idealne środowisko pracy dla tego narzędzia to temperatura z zakresu 0 do 40 stopni Celsjusza, praca jest więc możliwa nawet przy niskich temperaturach.


Dodatkowe informacje

kąt
34° - typ D
średnica gwoździ
2,8 - 3,1 mm
waga
4,8 kg
zastosowanie
Prace ciesielskie i dekarskie, Budownictwo szkieletowe
Rodzaj łączenia gwoździ:
Papier
FFN
FFN-0C | FFN-502C
długość gwoździ
50 - 90 mm
Komentarze (1)
Oceń