Biuro Obsługi Klienta
618 977 925
Promocja!

Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN

(1 opinia klienta)

Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN świetnie sprawdzi się przy pracach remontowo-budowlanych. Zastosowana nowoczesna technologia - bezszczotkowy silnik i akumulator litowo-jonowy pozwalają na użytkowanie przez wiele lat. Natomiast zintegrowany panel operacyjny posiadający przełączniki przyciskowe pozwoli w prosty sposób wybierać pomiędzy trybem sekwencyjnym a kontaktowym.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

2 649,00 

Wyczyść
Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka akumulatorowa Milwaukee M18 FFN odznacza się dużą mocą oraz wysoką wydajnością pracy. Usprawnia prace dekarskie i ciesielskie, znajdując zastosowanie również w budownictwie szkieletowym. Jest narzędziem profesjonalnym, które nie wymaga zastosowania gazowych wkładów, co dodatkowo obniża koszty eksploatacji. Dodatkowo brak gazu wyklucza potrzebę częstego czyszczenia komory gazowej. Gwoździarka nie generuje ani dość typowego dla tego rodzaju urządzeń hałasu ani oparów gazu. Gwoździarka jest sprzętem akumulatorowym, wyposażonym w bezszczotkowy silnik i specjalny system napędu pneumatycznego. Z pomocą tego urządzenia można wbijać gwoździe z łebkiem w kształcie litery „D” o długości 50-90 mm. Pojemność magazynka wynosi 51, a akumulatora 5,00 Ah. W zestawie walizka transportowa, 2 akumulatory 5 ah oraz ładowarkę.

Dlaczego warto? Gwoździarka beszczotkowa Milwaukee FFN

Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN wbija około 2 gwoździ na sekundę. Regularnie podaje gwoździe oraz powoduje bardzo niski odrzut przy strzałach i jest bardzo cicha. Idealne środowisko pracy dla tego narzędzia to temperatura z zakresu 0 do 40 stopni Celsjusza, praca jest więc możliwa nawet przy niskich temperaturach.

Informacje dodatkowe

Waga:

4,8 kg

Kąt:

34° - typ D

Rodzaj łączenia gwoździ:

Papier

Długość gwoździ:

50 - 90 mm

Średnica gwoździ:

2,8 - 3,1 mm

Zastosowanie:

Prace ciesielskie i dekarskie, Budownictwo szkieletowe

1 opinia dla Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN

  1. WszystkoZdrewna

    Po rozmowie z handlowcem zdecydowałem się zakupić gwoździarkę firmy Milwaukee i jestem z niej bardzo zadowolony, idealnie dopasowana do mojego charakteru pracy .
    Pozdrawiam 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram