Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka bębnowa TJEP CN 90

Gwoździarka bębnowa TJEP CN 90 łączy w sobie lekkość i bardzo dużą moc wbijania, dzięki czemu może zostać ona uznana za wszechstronną gwoździarkę gazową, która jest nieoceniona w przypadku wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych. Dzięki możliwości regulacji głębokości wbijania oraz kompaktowemu designowi, praca przy jej użyciu jest prosta, a zarazem skuteczna. Gwoździarka bębnowa TJEP CN 90 przeznaczona do wbijania gwoździ łączonych drutem pod kątem 15 stopni. Optymalna długość obsługiwanych gwoździ wynosi od 45 do 90 mm. Urządzenie jest pneumatyczne .

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

2 269,00  ( 1 844,72  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka bębnowa TJEP CN 90 przeznaczona do wbijania gwoździ łączonych drutem pod kątem 15 stopni. Optymalna długość obsługiwanych gwoździ wynosi od 45 do 90 mm, a średnica od 2,5 do 3,3 mm. Urządzenie jest pneumatyczne i zużywa niespełna 3 litry powietrza w ciągu jednego cyklu.

Uniwersalna gwoździarka bębnowa TJEP CN 90

Mechanizm sekwencyjnego wystrzału, wylot powietrza z regulacją, mocny magazynek, którego pojemność wynosi od 225 do 300 gwoździ – to wszystko wpływa na wysoki komfort pracy z urządzeniem TJEP CN 90, czyniąc je niezwykle praktycznym. Gwoździarka CN 90 jest też bezpieczna w obsłudze. Poziom bezpieczeństwa podnosi zapewne gumowa osłona oraz antypoślizgowa rączka, która w dodatku nie obciąża dłoni tak, jak inne rączki. Choć gwoździarki TJEP CN 70 z powodzeniem można używać w pracach budowlanych, to najczęściej jest wybierana do produkcji drewnianych opakowań oraz palet.

TJEP oferuje również inne modele gwoździarek z serii CN. Różnią się one między sobą  dopuszczalną długością obsługiwanych gwoździ. Jeśli interesują Cię inne modele narzędzia – zobacz koniecznie naszą ofertę.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

355 x 149 x 368 mm

Waga:

3.68 kg

Zużycie powietrza na cykl:

2.87 litra

Długość gwoździ:

45 - 90 mm

Średnica gwoździ:

2,5 - 3,3 mm

Kąt:

15°

Rodzaj gwoździ:

Łączone drutem

Zastosowanie:

Produkcja palet, Produkcja opakowań, Budownictwo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka bębnowa TJEP CN 90”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram