Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka bębnowa TJEP CN 70

Gwoździarka bębnowa TJEP CN 70 łączy w sobie lekkość i bardzo dużą moc wbijania, dzięki czemu może zostać ona uznana za wszechstronną gwoździarkę gazową, która jest nieoceniona w przypadku wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych. Dzięki możliwości regulacji głębokości wbijania oraz kompaktowemu designowi, praca przy jej użyciu jest prosta, a zarazem skuteczna. Gwoździarka bębnowa TJEP CN 70 urządzenie przeznaczone do obsługi gwoździ długich na 45 do 70 mm, łączonych drutem. Model CN 70 posiada mechanizm seryjnego wystrzału, co znacznie usprawnia pracę.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

2 080,00  ( 1 691,06  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka bębnowa TJEP CN 70 przeznaczona do obsługi gwoździ długich na 45 do 70 mm. Jest narzędziem z napędem pneumatycznym, zużywając 2,9 l powietrza w czasie cyklu. Model CN 70 posiada mechanizm seryjnego wystrzału, co znacznie usprawnia pracę.

Lekkość urządzenia TJEP CN 70

Urządzenie TJEP CN 70 jest stosunkowo lekkie (waży niespełna 4 kg), co ma niebagatelne znaczenie w przypadku stworzenia i utrzymania odpowiedniego balansu. Na stabilność narzędzia wpływa też regulowany wylot powietrza, który cechuje gwoździarki TJEP CN. Na ogólną jakość pracy wpływa mocny magazynek, mieszczący naraz nawet 300 gwoździ. Praca z  sprzętem od TJEP jest bezpieczna i komfortowa.  Urządzenie zawiera gumową zabezpieczającą osłonę, rączkę antypoślizgową, która zdecydowanie mniej obciąża dłoń oraz tłumik ograniczający głośność pracy urządzenia. Gwoździarka jest poręczna, co zapewnia komfortową pracę. Narzędzie TJEP CN 70 wykorzystywany jest przy produkcji palet i opakowań, ale świetnie sprawdza się też w budownictwie, co dodaje mu uniwersalności.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

307x131x317 mm

Waga:

3.80 kg

Zużycie powietrza na cykl:

2.9 litra

Długość gwoździ:

45 - 70 mm

Kąt:

15°

Rodzaj gwoździ:

Łączone drutem

Zastosowanie:

Produkcja palet, Produkcja opakowań, Budownictwo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka bębnowa TJEP CN 70”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram