Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka bębnowa TJEP CN 100 Epal

Gwoździarka bębnowa TJEP CN 100 EPAL łączy w sobie lekkość i bardzo dużą moc wbijania. Dzięki możliwości regulacji głębokości wbijania oraz kompaktowemu designowi, praca przy jej użyciu jest prosta, a zarazem skuteczna. Gwoździarka bębnowa TJEP CN 100 EPAL jest profesjonalnym urządzeniem wykorzystywanym do produkcji palet EPAL. W podanym urządzeniu stosowane są atestowane gwoździe Epal o długości 90 i 70mm, które są łączone drutem po kątem 16°. Na szczególną uwagę zasługują jej znakomite wyważenie, dzięki czemu praca na tej gwoździarce należy do przyjemności

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

3 499,00  ( 2 844,72  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Seria gwoździarek bębnowej TJEP CN jest niezastąpiona przy produkcji wszelkiego rodzaju drewnianych opakowań i palet. Często wybieranym modelem serii jest CN 100 Epal. To urządzenie wbijające gwoździe atestowane typu EPAL o długości 90 i 70 mm ze średnicą wynoszącą 3,4 mm.

Gwoździarka bębnowa TJEP CN 100 Epal  - narzędzie do produkcji palet

Gwoździarka bębnowa TJEP CN 100 Epal mierzy 34 cm długości i mimo że jest najcięższa z serii CN, jest równocześnie doskonale wyważona. Przekłada się na fakt, że to sprzęt bardzo poręczny i wygodny w użyciu. Warto zwrócić uwagę na wylot powietrza umiejscowiony na dole i tłumik, wygłuszający hałas. Obie te cechy znacznie poprawiają komfort pracy. Poziom bezpieczeństwa również jest bardzo wysoki – wpływa na to choćby gumowa zabezpieczająca osłona i antypoślizgowa rączka. TJEP CN 100 Epal, podobnie jak inne gwoździarki pneumatyczne od TJEP, zużywa w ciągu cyklu optymalną ilość powietrza, wynoszącą w przypadku tego modelu równe 3 litry.

W naszym sklepie znajdziesz też inne modele gwoździarek serii CN od TJEP oraz inne narzędzia o najwyższej jakości wykonania, gwarantujące doskonałą efektywność i komfort pracy.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

339 x 154 x 418 mm

Waga:

5.25 kg

Zużycie powietrza na cykl:

3 litry

Długość gwoździ:

90 mm

Średnica gwoździ:

3,4 - 3,5 mm

Kąt:

15°

Rodzaj gwoździ:

Łączone drutem

Zastosowanie:

Produkcja palet, Produkcja opakowań, Budownictwo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka bębnowa TJEP CN 100 Epal”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram