Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka bębnowa do palet Everwin PN 90

Gwoździarka bębnowa do palet Everwin PN 90 należy do profesjonalnych narzędzi, które pozwalają wbijać gwoździe w bardzo szybkim tempie. Jest idealna wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wbicia gwoździa. Duża efektywność jej działania możliwa jest dzięki charakterystycznej, bębnowej konstrukcji, dzięki której może zostać wykorzystana duża ilość gwoździ.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

1 850,00  ( 1 504,07  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka bębnowa do palet Everwin PN 90 jest profesjonalnym urządzeniem do wbijania gwoździ, które pozwala na szybkie, sprawne i solidne łączenie elementów. Narzędzie przeznaczone do produkcji palet drewnianych. Sprawdzi się też w ciesielstwie i dekarstwie. Bywa używane przy budowie drewnianych domów oraz do produkcji mebli ogrodowych oraz opakowań z drewna.

Zastosowanie – gwoździarka bębnowa do palet Everwin PN 90

Linia gwoździarek Everwin PN składa się z trzech modeli: PN 57, PN 70 oraz prezentowanego tutaj PN 80. Numery przy nazwie serii wyznaczają maksymalną długość gwoździ, które mogą być wbijane za pomocą danego modelu. W przypadku gwoździarki Everwin PN 90 optymalna długość gwoździ połączonych drutem to zakres pomiędzy 50 a 90 mm.

Sprzęt od Everwin jest bardzo solidny i jednocześnie lekki i poręczny. Atutem narzędzia PN 90 jest niewątpliwie niezwykle trwały wbijak, korpus z aluminium i metalowa podstawka magazynka. Gwoździarka posiada też regulowaną dyszę wylotową. Gwoździarki bębnowe Everwin PN są narzędziami przemysłowymi.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

302 x 131 x 350

Waga:

3,69 kg

Zużycie powietrza na cykl:

2,1 L

Kąt:

16°

Długość gwoździ:

50 - 90 mm

Średnica gwoździ:

2,5 - 3,8 mm

Pojemność magazynka:

225 - 300 gwoździ

Zastosowanie:

Prace dekarskie i ciesielskie, Budownictwo domów drewnianych, Program ogrodowy, Produkcja palet, Produkcja opakowań, Budownictwo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka bębnowa do palet Everwin PN 90”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram