Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

TECNA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

Tecna - marka z tradycją

Firma Tecna działa na rynku od 1972 r. Początki jej działalności opierały się na zgrzewaniu oporowym i doprowadziły firmę do momentu, w którym stała się liderem zarówno w projektowaniu, jak i produkcji szerokiej gamy zgrzewek. Wykorzystuje się je niemal wszędzie - od sektorów przemysłowych, przez różnego typu warsztaty po same urządzenia elektryczne. 

Balansery Tecna

Trzy lata od otwarcia firmy, Tecna poszerzyła swoją działalność o nowe asortymenty. Tak w ofercie pojawiły się między innymi balansery. Misją firmy jest utrzymanie, wypracowanej przez lata pozycji lidera w branży zgrzewania oporowego. Tecna inwestuje w rozwój i rewolucjonizuje sektor dzięki ciągłym innowacjom. 

W ofercie centrum narzędziowego Jedmar nie mogło zabraknąć asortymentu marki Tecna. W naszym sklepie internetowym oferujemy różnego typu narzędzia budowlane dla domowych majsterkowiczów oraz profesjonalistów. Znajdą tu państwo również balansery Tecna, które z łatwością można dopasować do indywidualnych potrzeb. 

Zapraszamy na majsterkowiczowe zakupy!

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram