Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Senco

Senco to marka, która początki swojej działalności miała w 1989 roku. Jej twórcą był Albert Juilfs. Pierwsza fabryka została otworzona na Broadwell Road w Cincinnati w stanie Ohio. Obszarem jej działań od samego początku była produkcja aparatury kontrolno-pomiarowej dla potrzeb gospodarki wodno-ściekowej. Działalność produkcyjna firma rozpoczęła się od produkcji własnych konstrukcji amperometrycznych membranowych czujnika tlenowego typu OS, który z czasem był rozwijany, aby ostatecznie uzyskać efekt finalny, jakim jest dzisiaj najwyższej jakości urządzenie. W 2005 roku firma przejęła produkcję czujników galwanicznych, które produkowane są przez firmę ELSENT.

Jednocześnie firma zajęła się produkcją czujników przemysłowych i przenośnych przetworników pomiarowych tlenu rozpuszczonego, oraz kompletnych systemów pomiarowych tlenu, pH i potencjału redox. Wraz z dynamicznym rozwojem firma stała się największym krajowym producentem kompletnych systemów do pomiaru tlenu rozpuszczonego, oraz samych czujników.

Senco od wielu lat zajmuje się również doborem, montażem i uruchamianiem kompletnych systemów pomiarowych dla gospodarki wodno-ściekowej, oraz projektowaniem i wykonywaniem kompletnych systemów automatyki sterujących pracą całych obiektów lub ich fragmentów.

Komponenty znajdujące się w ofercie firmy cechują się dużą mocą, jakością wykonania oraz niezawodnością. Wykorzystywane są przede wszystkim w sektorze budowlanym i produkcyjnym. Świetnie sprawdzają się w przypadku tworzenia drewnianych posadzek.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Filtruj według ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram