Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Makita

Makita to firma o przeszło 100-letniej tradycji, która zajmuje się sprzedażą i naprawą silników elektrycznych. W 1958 roku została pierwszą firmą, która produkuje i sprzedaje elektryczne strugi, stając się na tamten okres czasu bardzo innowacyjną marką. W 1968 roku natomiast wprowadziła na rynek wiertarkę 6500-D, czyli pierwsze urządzenie własnej konstrukcji z akumulatorem. Przez następnych kilkadziesiąt lat, firma kontynuowała pracę u podstaw oraz swój rozwój w obszarze elektronarzędzi. Dzisiaj ciągle jest jednym z liderów całego rynku, oferując przy tym kolejne urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz ogrodowe (spalinowe i elektryczne).

Warto wspomnieć, że wszystkie te elektronarzędzia posiadają dodatkowe komponenty oraz materiały eksploatacyjne. Firma jednocześnie jest bardzo mocno skoncentrowana na dostosowywaniu swojej oferty do zmieniających się potrzeb użytkowników.

W swojej ofercie firma posiada między innymi różne rodzaje wiertarek (kątowe, udarowe), wkrętarek i wyrzynarek. Oprócz tego w ofercie znaleźć możemy szlifierki, przecinarki, piły, dmuchawy, kosy, kosiarki, nożyce oraz młoty udarowe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Filtruj według ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram