Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Makita

Makita to firma o przeszło 100-letniej tradycji, która zajmuje się sprzedażą i naprawą silników elektrycznych. W 1958 roku została pierwszą firmą, która produkuje i sprzedaje elektryczne strugi, stając się na tamten okres czasu bardzo innowacyjną marką. W 1968 roku natomiast wprowadziła na rynek wiertarkę 6500-D, czyli pierwsze urządzenie własnej konstrukcji z akumulatorem. Przez następnych kilkadziesiąt lat, firma kontynuowała pracę u podstaw oraz swój rozwój w obszarze elektronarzędzi. Dzisiaj ciągle jest jednym z liderów całego rynku, oferując przy tym kolejne urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz ogrodowe (spalinowe i elektryczne).

Warto wspomnieć, że wszystkie te elektronarzędzia posiadają dodatkowe komponenty oraz materiały eksploatacyjne. Firma jednocześnie jest bardzo mocno skoncentrowana na dostosowywaniu swojej oferty do zmieniających się potrzeb użytkowników.

W swojej ofercie firma posiada między innymi różne rodzaje wiertarek (kątowe, udarowe), wkrętarek i wyrzynarek. Oprócz tego w ofercie znaleźć możemy szlifierki, przecinarki, piły, dmuchawy, kosy, kosiarki, nożyce oraz młoty udarowe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Filtruj według ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram