Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

GudePol

Wyświetlanie jednego wyniku

Kompresory Gudepol

Gudepol to polscy eksperci od sprężonego powietrza, którzy na rynku istnieją od lat 90 ubiegłego wieku. Założyciele marki zaczynali swoją przygodę z narzędziami budowlanymi, jako hurtownia, dopiero powoli kształtując swoją pozycję w segmencie, jakim są kompresory. Gudepol może poszczycić się wprowadzeniem pionierskiego rozwiązania w świecie sprężarek tłokowych. Polscy inżynierowie, stworzyli kompresor z zastosowaniem ocynkowanego zbiornika, który został  połączony z nowoczesnym systemem pompującym o zwiększonej wydajności. A wszystko to w zakładzie produkcyjnym, znajdującym się w centrali firmy w Legnicy. 

Gudepol - polska marka segmentu premium

Firma Gudepol, w ramach swojego rozwoju, wprowadziła wewnętrzny System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, który ma na celu zwiększenie jakości oferowanych przez nich usług. Jego wprowadzenie odzwierciedlenie znalazło w zwiększeniu skuteczności produkcyjnej i dzięki niemu Gudepol wprowadził na rynek całą gamę nowoczesnych usług i narzędzi związanych z kompresorami. 

Mottem, jakim kieruje się firma, jest “wysoka jakość produktu za rozsądne pieniądze”, a ich oferta sprężarek tłokowych tylko to potwierdza. 

Gudepol - kompresory w naszej ofercie

W centrum narzędziowym Jedmar posiadamy kompresory Gudepol, które są flagowymi modelami marki. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, gdzie czeka na Państwa oferta najlepszych narzędzi budowlanych zarówno polskich marek, jak i światowych liderów w branży narzędziowej. U nas zakupy zrobi zarówno profesjonalny budowlaniec, jak i domowy majsterkowicz.

Filtruj według ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram