Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Kompresory Gudepol

Gudepol to polscy eksperci od sprężonego powietrza, którzy na rynku istnieją od lat 90 ubiegłego wieku. Założyciele marki zaczynali swoją przygodę z narzędziami budowlanymi, jako hurtownia, dopiero powoli kształtując swoją pozycję w segmencie, jakim są kompresory. Gudepol może poszczycić się wprowadzeniem pionierskiego rozwiązania w świecie sprężarek tłokowych. Polscy inżynierowie, stworzyli kompresor z zastosowaniem ocynkowanego zbiornika, który został  połączony z nowoczesnym systemem pompującym o zwiększonej wydajności. A wszystko to w zakładzie produkcyjnym, znajdującym się w centrali firmy w Legnicy. 

Gudepol - polska marka segmentu premium

Firma Gudepol, w ramach swojego rozwoju, wprowadziła wewnętrzny System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, który ma na celu zwiększenie jakości oferowanych przez nich usług. Jego wprowadzenie odzwierciedlenie znalazło w zwiększeniu skuteczności produkcyjnej i dzięki niemu Gudepol wprowadził na rynek całą gamę nowoczesnych usług i narzędzi związanych z kompresorami. 

Mottem, jakim kieruje się firma, jest “wysoka jakość produktu za rozsądne pieniądze”, a ich oferta sprężarek tłokowych tylko to potwierdza. 

Gudepol - kompresory w naszej ofercie

W centrum narzędziowym Jedmar posiadamy kompresory Gudepol, które są flagowymi modelami marki. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, gdzie czeka na Państwa oferta najlepszych narzędzi budowlanych zarówno polskich marek, jak i światowych liderów w branży narzędziowej. U nas zakupy zrobi zarówno profesjonalny budowlaniec, jak i domowy majsterkowicz.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram