Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Basso

Wyświetlanie jednego wyniku

Narzędzia marki BASSO - poznaj ofertę

BASSO to marka działająca na rynku już od 1983 roku. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi pneumatycznych oraz wszelkiego rodzaju zszywaczy - szczególnie tych, dedykowanych do zszywania kartonów i paczek, a także gwoździarek gazowych. BASSO to firma, która nieustannie się rozwija i zdobywa certyfikaty podnoszące gwarancję bezpieczeństwa użytkowania ich produktów. To marka, która stale ulepsza swoje modele i rozszerza ofertę o kolejne narzędzia dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i zapalonym majsterkowiczem działającym w przydomowych warsztatach. 

Zszywacze BASSO - twój niezbędnik przy pakowaniu

Zszywacze pneumatyczne to idealne narzędzie, które przyda się na każdym magazynie wysyłkowym. Z jego pomocą w prosty sposób można zbić odpowiednią skrzynię z grubszego kartonu, która nada się do zabezpieczenia wielkogabarytowych produktów na czas transportu. Wykorzystanie siły sprężonego powietrza w tego rodzaju elektronarzędziach zdecydowanie przyspiesza pracę. Zszywacze BASSO to produkty wykonane z najlepszej jakości materiałów. Charakteryzują się stosunkowo niewielką wagą jak na tego typu sprzęt. Modele tej marki mają możliwość regulacji głębokości wbijania zszywek, jak również regulację zaginania. To pozwala na dopasowanie sprzętu do zakresu wykonywanej przez ciebie pracy. Zszywacze pneumatyczne doskonale sprawdzą się także w warsztatach tapicerskich. Przybijanie materiału i obić do mebli nigdy nie było łatwiejsze! Zszywacz BASSO wykorzystuje standardowe zszywki o długości 18 - 22 mm i pozwala na pracę o ciśnieniu 5-8 bar.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram