Bateria Tjep wiązarka XP

clockclock
Bateria Tjep  3,0 AH 14,4V Li-ion do wiązarek Tjep Re-bar to zapasowa część do urządzeń firmy TJEP. Pasuje do wszystkich modeli wiązarek Tjep Re-bar 25,40 oraz Re-bar Xp 25 i 40.
699,00 zł brutto
568,29 zł netto

Najniższa cena produktu 699,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Coraz większe grono profesjonalnych realizatorów budownictwa korzysta w pracy z wiązarki do zbrojeń. Niegdyś jedyną opcją wiązania prętów zbrojeniowych była praca ręczna. Czynność taka trwała wielokrotnie dłużej i bardzo obciążała nadgarstek, niejednokrotnie prowadząc do trwałych urazów. Wiązarka natomiast plecie supeł w niecałą sekundę i nie dość, że jest bezpieczna dla obsługującego, to jeszcze pozwala zaoszczędzić niewyobrażalnie dużo czasu (a więc i pieniędzy). Nic więc dziwnego, że to ergonomiczne urządzenie jest coraz bardziej powszechne.

Źródło energii – źródło zysku – bateria Tjep do wiązarki XP

Nie trzeba być znawcą, by zauważyć jak dużą rolę w działaniu narzędzi odgrywa źródło energii, a tym samym bateria. Jest to osprzęt podstawowy. Ale jak wiadomo – bateria baterii nierówna, a skoro właśnie od niej zależy sprawność narzędzia – trzeba postawić na pewne rozwiązanie. Właśnie takim pewnikiem jest prezentowana tutaj bateria litowo-jonowa do wiązarek marki Tjep.  Jest ona przeznaczona do wiązarek do zbrojeń o pojemności 3.0 Ah, 14.4v.Pasuje do wszystkich modeli wiązarek Tjep: Tjep RE-BAR XP 25, Tjep RE-BAR XP 40, Tjep RE-BAR 25, Tjep RE-BAR 40.

Pewny producent – pełne zadowolenie

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne, najlepszej jakości narzędzia, jak choćby wiązarki marki Tjep i potrzebny do nich osprzęt, jakim jest np. bateria litowo-jonowa do wiązarek. Jeśli nie jesteś pewien kompatybilności baterii do swojej wiązarki – napisz lub zadzwoń. Chętnie podpowiemy.
Komentarze (0)