Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Bateria Tjep do wiązarki UG

Bateria Tjep Ultra Grip 4,0 AH 18V Li-ion to dodatkowa część do urządzeń firmy TJEP.  Ma zastosowanie w takich modelach wiązarek jak: TJEP ULTRA GRIP 25, TJEP ULTRA GRIP 40 oraz TJEP ULTRA GRIP 58.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

599,00  ( 486,99  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Baterie i ładowarki Tjep to profesjonalne akcesoria, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, trwałością i niezawodnością. Przeznaczone są do stosowania m. in. do urządzeń specjalizowanych w budownictwie. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli baterii do narzędzi nie tylko duńskiego producenta.

Bateria litowo-jonowa –  technologia na medal

Bateria, najprościej rzecz ujmując, jest sprzętem służącym do magazynowania energii i do jej oddawania. Choć nad bateriami wykorzystującymi do przewodzenia energii lit pracowano już

w pierwszych dekadach XX wieku, dopiero w latach 90. technologia litowo-jonowa weszła na rynek, podbijając coraz to szersze obszary. Dziś, wykorzystanie baterii litowo-jonowych jest powszechne – od laptopów, przez narzędzia (jak choćby wiązarki do zbrojeń), aż po samochody.

Bateria do wiązarki Tjep UG

W tym miejscu oferujemy baterię litowo-jonową o pojemności 4,0 Ah, przeznaczoną do wiązarek do zbrojeń Tjep Ultra Grip. Pasuje ona do wszystkich modeli wiązarek Tjep : Tjep Ultra Grip 25, Tjep Ultra Grip 40 Oraz Tjep Ultra Grip 58.

Nowoczesność musi być eko

Wszystkich troszczących się o środowisko uspokajamy – baterie litowo-jonowe są poddawane recyclingowi, w efekcie którego odzyskiwane są surowce, takie jak miedź, nikiel i kobalt. Zanim jednak baterie dokonają żywotności – posłużą użytkownikowi przez wiele lat, o ile rzecz jasna wybierze baterie dobrej jakości. Właśnie takimi są bez wątpienia baterie litowo-jonowe marki Tjep do wiązarek zbrojeniowych.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bateria Tjep do wiązarki UG”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram