Bateria 3 generacji Tjep Gwoździarka

clockclock
Bateria Tjep 2,50 AH Li-ion 7,2 V do Gwoździarek gazowych pasuje do modeli Tjep 3g.
369,00 zł brutto
300,00 zł netto

Najniższa cena produktu 369,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Zasilanie narzędzi, niezależnie od tego o jakim sprzęcie mowa, jest kwestią podstawową. Wątpliwości mogą pojawić się przy zmianie elementów, które z czasem ulegają zużyciu. Czy jakość baterii ma w ogóle jakieś znaczenie? Owszem.

Źródło energii źródłem sukcesu – bateria do gwoździarek Tjep 3 generacji

Kolejną propozycję naszego sklepu stanowi bateria Li-Ion, do gwoździarek gazowych o pojemności 2,50 Ah. Pasuje ona do wszystkich modeli gwoździarek gazowych TJEP trzeciej generacji: TJEP: 34/100, 34/90, Gwoździarki, z którymi opisywany osprzęt jest kompatybilny, skonstruowane są w oparciu o te same podzespoły bazowe, dlatego też bateria pasuje do wielu modeli gwoździarek, pochodzących od szerokiego wachlarza producentów.

Bateria do gwoździarek Tjep – zaufaj i Ty!

Oferowane w naszym sklepie baterie, w tym prezentowana tutaj bateria do gwoździarek Tjep, to sprzęty, którym zaufały rzesze użytkowników – dołącz do nich i ciesz się niezawodnym sprzętem, dającym wymierne korzyści. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz co możesz zrobić, by Twoja praca stała się jeszcze bardziej efektywna, komfortowa, generująca zyski – innymi słowy – w pełni satysfakcjonująca.
Komentarze (0)