Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Pianki/Kleje

Pianki / Kleje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pianki/Kleje

Pianki, czy kleje montażowe stanowią podstawowe wyposażenie każdego eksperta prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych, a nawet każdego domowego majsterkowicza. Dzięki tego typu akcesoriom możliwe jest wykonanie wielu czynności w sposób szybki, sprawny i skuteczny. By tak właśnie było, konieczny jest wybór dobrego produktu oraz jego poprawna aplikacja.

 

Pianki – kleje montażowe – informacje ogólne

Pianki, kleje montażowe to grupa czynnych powierzchniowo produktów, składających się z jednej lub wielu substancji. Produkty tego typu wykorzystywane są podczas prac remontowych, wykończeniowych, czy szerzej – budowlanych. Najczęściej pianki/kleje wykorzystywane są przy łączeniu i montażu materiałów wykończeniowych, a także montażu terakoty i glazury, spajania i klejenia elementów konstrukcji drewnianych (w pracach dekarskich) lub dekoracyjnych. 

 

Pianki izolacyjne i uszczelniające

Nieco osobną grupę stanowią pianki/kleje do izolacji cieplnej i akustycznej oraz do uszczelniania okien i drzwi. Niezwykle ważny jest stopień ich przyczepności do innych materiałów, a także sam sposób ich nakładania (zwykle przy pomocy specjalnego pistoletu). Czas utwardzania nałożonego już materiału skraca jego nawilżenie – produkt twardnieje pod wpływem wilgoci.

 

Pianki montażowe – tylko najlepsze kleje w sklepie Jedmar

Od jakości produktu uzależnione jest powodzenie wykonanej czynności. Czy jest to uszczelnianie, czy łączenie elementów – odpowiedni klej to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się wyłącznie produkty najwyższej jakości, sprawdzone i rekomendowane przez specjalistów. Nasze pianki cechuje wzorowa przyczepność do materiałów budowlanych takich jak: drewno, beton, metal, tynk, cegła, ceramika, kamień, a nawet tworzywa sztuczne.

Większość pianek może być stosowana z powodzeniem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

 

Kleje bywają substancjami niezwykle toksycznymi i wpływającymi negatywnie na środowisko naturalne. Posiadamy w ofercie pianki montażowe, które nie mają w składzie substancji naruszających warstwę ozonową.

 

Pianki/kleje ze sklepu Jedmar to gwarancja jakości, trwałości i satysfakcji.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram