Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Amortyzatory

Amortyzatory

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Amortyzatory

Amortyzatory są mechanizmami, które przechwytują i rozpraszają nadmiar energii w układach mechanicznych. W przypadku narzędzi takich jak gwoździarki, amortyzatory są częściami zamiennymi, z biegiem czasu i używania ulegającymi eksploatacji. To zupełnie naturalne zjawisko, a wymiana tego typu części powinna następować przy każdym przeglądzie technicznym urządzenia, lub w razie potrzeby – częściej.

 

Amortyzotor – część zamienna do twojej gwoździarki

Sprawny amortyzator to sprawnie działający sprzęt. Ale przecież nie tylko – amortyzator chroni urządzenie przed negatywnym wpływem drgań, ale przed wszystkim ochrania jego użytkownika. Komfort pracy będzie utrzymywał się na wysokim poziomie tylko ze sprawnymi częściami zamiennymi, w tym amortyzatorem. Dlatego regularna (choć przecież nieczęsta) wymiana tej części urządzenia jest tak istotna.

 

Zachowaj narzędzia w świetnej kondycji

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie części zamienne do gwoździarek. Oferujemy tylko sprawdzone produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci się cieszyć sprawnym sprzętem przez długie lata. Zapewniamy wszystko, by narzędzia pracy specjalistów służyły im jak najdłużej. Posiadamy w ofercie amortyzatory przeznaczone do gwoździarek m. in. od Bostich, MAX, RGN i wielu innych producentów.

W swojej bogatej ofercie posiadamy też kompletne urządzenia – wiązarki, przecinarki, zszywacze, gwoździarki – zarówno te akumulatorowe jak i gazowe, czy zasilane pneumatycznie (bębnowe, szynowe, konstrukcyjne). 

 

Amortyzatory – zestawy naprawcze

Amortyzatory wchodzą też często w skład zestawów naprawczych obok wbijaków i tłoków. Dzięki tego typu zestawom można samodzielnie wymienić zużyte części, bez straty czasu i pieniędzy na serwisowanie sprzętu.

 

Często mawia się, że poziom zadbania narzędzi świadczy o poziomie pracy ich użytkownika. I wcale nie chodzi tu o stopień zużycia sprzętu – wręcz przeciwnie. 

Dzięki dostępnym w naszym sklepie amortyzatorom i innym częściom zamiennym, możesz długo cieszyć się sprawnymi urządzeniami.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram