Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka bębnowa TJEP ZE-65

Gwoździarka Tjep ZE 65 to lekkie narzędzie. Cechuje się dużą mocą i magazynkiem mieszczącym aż 325 gwoździ. Posiada regulowaną głębokość wbicia, a także mechanizm strzału seryjnego.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

2 048,00  ( 1 665,04  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka bębnowa TJEP ZE-65 to urządzenie, które charakteryzuje się bardzo dużą mocą pracy i dużym magazynkiem, którego pojemność sięga ponad 300 gwoździ. Stosowana przede wszystkim przy pracach związanych z budową i remontem domu – przede wszystkim do pracy z podłogami, sidingu zewnętrznym oraz dachami w systemie Decra. Dużym atutem gwoździarki jest możliwość pracy z wykorzystaniem serii lub pojedynczych strzałów. Jednocześnie warto wiedzieć, że posiada ona możliwość regulacji głębokości wbicia oraz hak na pasek. Dzięki tak wszechstronnym możliwością wykorzystania jest bardzo chętnie wybierana przez budowlańców i przydomowych majsterkowiczów.

Wykorzystanie Tjep Ze 65

Gwoździarka bębnowa TJEP ZE-65 – szeroki zakres zastosowania

Gwoździarka bębnowa jest kompatybilna z gwoździami o długości 32 – 65 mm, które łączone są plastikiem pod kątem 0 stopni. Ich średnica wynosi zazwyczaj 2.1 – 2.5 mm. Istotnym jest, aby pamiętać, że podczas pracy gwoździarką bardzo duże znaczenie ma energia wystrzału i ciśnienie robocze. Dużym ułatwieniem wyposażenie gwoździarek w przełączenie z trybu sekwencyjnego na automatyczny. Trzymamy naciśnięty spust i wystarczy, że dociśniemy gwoździarkę do materiału, aby automatycznie wykonać wystrzał.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

300 x 145 x 316 mm

Waga:

2.3 kg

Zużycie powietrza na cykl:

2,3 l

Długość gwoździ:

32 - 65 mm

Szerokość:

32 - 65 mm

Kąt:

Rodzaj gwoździ:

łączone plastikiem

Zastosowanie:

Budowa dachów Decra

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka bębnowa TJEP ZE-65”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram