Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Najlepsze akcesoria do gwoździarek

Gwoździarka dobrej jakości jest narzędziem, które znacząco podnosi komfort pracy każdego budowlańca. Wiedzą o tym profesjonaliści w dziedzinie budownictwa, w których wyposażeniu nie brak tego elementu. Gwoździarka służy do wbijania gwoździ bez konieczności użycia tradycyjnego młotka. Jest to dużo szybsza i wygodniejsza alternatywa, gdyż nie wymaga od użytkownika użycia tak dużej ilości siły mięśni. Na rynku dostępne są gwoździarki o różnym rozmiarze i mocy, które świetnie sprawdzą się w różnorodnych zadaniach. W doborze odpowiedniej do twojego rodzaju pracy gwoździarki z pewnością pomoże zespół ekspertów, którzy podzielą się cennymi wskazówkami i rzetelną opinią. Gdy, mamy już gwoździarkę niezawodnej firmy, pora zastanowić się jakie akcesoria do niej wybrać, aby maksymalnie podnieść jej wydajność.

 

Akcesoria do gwoździarek — baterie i ładowarki

Baterie i ładowarki do urządzeń, takich jak gwoździarka, powinny dotrzymywać im kroku, być solidne i wydajne. Być może nie raz mieliśmy do czynienia z sytuacją, w której sprzęt przestał działać w najmniej oczekiwanym momencie — powód — wyczerpana do cna bateria. Wybierając dobrej jakości gwoździarkę, warto zastanowić się nad zakupem zapasowej wydajnej baterii, będzie ona wsparciem, gdy podstawowy akumulator,wyczerpie się podczas wielogodzinnej pracy. Baterie, które posiada w swojej ofercie Centrum Narzędziowe Jedmar, takie jak model Tjep BS03 1,65 AH NiMh 6V do gwoździarek gazowych pasuje do modeli Tjep 2g oraz B.Pro, Rawl i Bostitch. Jest to akcesorium, któremu zaufały setki użytkowników. Przekonaj się jak bateria Tjep może przyspieszyć i podnieść wydajność twojej pracy. Skupiając się na temacie ładowania, warto również wspomnieć o ważnym elemencie, jakim jest ładowarka do gwoździarek. Polecaną często ładowarką do gwoździarek jest ładowarka marki Tjep, przeznaczona specjalnie dla tego rodzaju urządzeń, pasująca również do urządzeń innych marek, takich jak Woody, Hans, Hafter, Simpson i wielu innych. Akcesorium to zapewnia szybkie ładowanie oraz dużą wydajność, prawidłowo użytkowane posłuży przez długi czas. Nie daj się zaskoczyć wyczerpanej baterii!

 

Akcesoria do gwoździarek — naboje gazowe

W ofercie Centrum Narzędziowego Jedmar znajdziesz szeroki asortyment nabojów gazowych do gwoździarek gazowych w atrakcyjnych cenach. Wybierając nabój do gwoździarek, warto zwrócić uwagę na kilka jego cech. Warto, aby gaz był wydajny oraz posiadał możliwie długi termin zdatności. Kolejną pożądaną cechą będzie zawartość oleju syntetycznego, który korzystnie wpłynie na stan naszego narzędzia, przedłużając żywotność gwoździarki. Warto postawić na ten rodzaj gwoździarek, zwłaszcza gdy wykonujemy prace montażowe związane z drewnem, dekarstwem, czy montażem w nietypowych lokalizacjach. Coraz częściej poza profesjonalistami, po gwoździarki gazowe sięgają również hobbyści majsterkowania w zaciszu własnego garażu. Przekonuje ich wysoka wydajność, ale przede wszystkim łatwość użytkowania. Zapewniają dużo większą mobilność, przez co pracę możemy wykonywać w dowolnym miejscu. Pamiętajmy, jednak o zabraniu zapasowych nabojów, aby nic nie przerwało nam długiej pracy. 

 

Części zamienne — ważne akcesoria do gwoździarek

Do najczęściej wybieranych części zamiennych do urządzeń, jakimi są gwoździarki, należą amortyzatory do gwoździarki, lufy oraz wbijaki. Te elementy, najczęściej poddają się zużyciu podczas intensywnej pracy. Elementy zamienne stanowią dodatek do podstawowych funkcji gwoździarek, mogą przy tym znacząco podnieść efektywność naszej pracy. Przykładem może być zastosowanie amortyzatora, który zapobiegnie powstawaniu drżeń podczas pracy, przez co będzie ona wykonana precyzyjnie i z poszanowaniem najmniejszych detali. Ich użycie zdecydowanie poprawia wygląd i jakość efektu pracy.

 

Pianki i kleje montażowe 

Nie są one częścią grupy akcesoriów do gwoździarek. Pianki i kleje montażowe są natomiast świetnym elementem uzupełniającym podczas prac dekarskich, związanych z montażem elementów drewnianych oraz kamienia. Idealnie sprawdzą się podczas remontów i wykończeń wnętrz, czyli tam, gdzie niezawodna gwoździarka. Wybierając klej bądź piankę, warto rozpocząć od sprecyzowania, do czego będzie nam ona służyć. Istnieje wiele rodzajów tego produktu, może się on różnić pod kątem zastosowania, mocy oraz konsystencji, na której nam zależy. Przy użyciu piankę i klejów możemy swobodnie spajać ze sobą elementy, drewniane oraz dekoracyjne. Posiadają one również funkcje uszczelniające, przez co świetnie nadają się do precyzyjnej pracy przy uszczelnianiu okien i drzwi. Stanowią znakomite uzupełnienie podczas prac budowlanych, a ich szeroki wybór sprawi, że z pewnością znajdziesz produkt idealny twojego rodzaju zadania.

 

Gwoździarki w dłoń!

Posiadając niezawodny sprzęt, wzbogacony o wysokiej klasy akcesoria, praca pójdzie gładko. Niezależnie od zadania, z jakim się mierzysz, gwoździarka spełni twoje oczekiwania, a w rezultacie zyskasz trwałą konstrukcję, która posłuży przez długie lata. Nie zwlekaj z decyzją, twój komfort jest najważniejszy. Jeśli masz pytania związane z doborem akcesoriów do twojej gwoździarki, skontaktuj się z ekspertem w tej dziedzinie, który wskaże najlepsze rozwiązania.

Najnowsze na blogu

Akcesoria do pracy przy krokwiach dachowych

Budowa dachu nie należy do prostych zadań.

Najlepsze akcesoria do gwoździarek

Gwoździarka to urządzenie, które w znacznym stopniu poprawi sz

Listwy przypodłogowe — jak je dobrać i zamontować

Remontując swój, chcesz, aby każdy jego element wyglądał est

Jakie wkręty do regipsów?

Z pewnością każda osoba przeprowadzająca remont miała styczn

Meble ogrodowe, Jak zrobić meble ogrodowe z palet — zrób to sam!

Niegdyś palety zalegały na magazynach i składach, dziś są po

Gwoździarka do betonu? Sprzęt do zadań specjalnych

Dzięki gwoździarce do betonu zażegnasz wszelkie nerwy.

Frezy do drewna – obróbka idealna

Frezy do drewna swoje zastosowanie znajdują zarówno w pracy ka

Jak wyposażyć własny warsztat dekarski

Zazwyczaj praca dekarza kojarzy się z wykonywaniem czynności na

Sklep z narzędziami – zalety zakupów przez Internet

Z pewnością robienie zakupów przez sklep internetowy jest znac

Wkrętarka – podstawowe urządzenie majstra i majsterkowicza

Wkrętarka to niezbędne narzędzie podczas prac w warsztacie, na

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram